18 Jun, 2014

Kalamar koyunda KULUBE Otel bir tepeden denize dogru yayılır, Bu bölge Kalkan'nın en güzide yerlerinden biri olarak bilinir. Manzara nefes kesici güzelliktedir,
 
Bahçe dogal sevimlidir, sahildeki teraslar denize dogru iner. Hoş bir patikadan güzel Dogal bahçe cevresinden deniz kenarındaki teraslara dogru denize inilir . Bu teraslı yolda oturulacak yerler, dinlenme alanları ve nefis bir manzara vardır.
 
Denize bakmak, doğal çevrede olmak doğal bir dinlenme oluşturur.Terasların sonunda deniz kenarındaki alanlar bir kaç farklı seviyededir, bu, sizin orada kendinize ait bir alanda diğerler misafirlerden ayrı olarak, hiç bir şekilde rahatsız edilmeden, size özel barış ve huzur içerisinde bir alan oluşturmanızı sağlar.
 
Ama eğer tercihiniz havuzda olmak ise Kulube size 2 ayrı seçenekde sunuyor bu havuz seçeneklerinden birinde deniz suyu diğerinde ise doğal su vardır. Gerçek bir otelden beklenen servis kalitesi en yüksek seviyededir, bu yüzden birçok misafirimizi tekrar tekrar ağırlarız.
 
Ayrıca sunduğumuz olanaklar da geliş sebeblerinden biri olabilir, Terastaki muhteşem restoranımız, havuz kenarındaki Bar, Sahil Bar, Küçük Jimnastik salonumuz, Sauna, Güzellik salonumuz ve Türk hamamı misafirlerimizin hizmetindedir.
 

Haberler

Ted Ankara Koleji Mezunları
  • 2016-06-24
Fenerbahçe Spor Kulübü
  • 2016-06-15
2016 Mükemmelik Sertifikası
  • 2016-03-07